Praca młodszy technolog, śląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Orzesze
    Do głównych obowiązków osoby będzie należało: Programowanie przecinarek plazmowych CNC w środowisku Lantek Expert, Lantek Manager (przygotowanie rozkrojów cięcia); Programowanie pras krawędziowych LVD w środowisku Cadman B-3D; Opracowywanie...
    opublikowana: 16 października 2019
    • Tychy
    Obowiązki: opracowywanie i modyfikowanie receptur farb proszkowych sporządzanie dokumentacji technicznej przygotowanie próbek do badań: naważenie, tłoczenie, malowanie pistoletem natryskowym oraz suszenie próbek w komorowych piecach...
    • Tychy
    Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, biegła znajomość oprogramowania AUTO CAD, znajomość i obsługa programów CAD 3D (VISI, GEOMAGIC DESIGN X), znajomość rysunku technicznego, znajomość języka angielskiego. Mile widziane: znajomość...
    opublikowana: 15 października 2019