M&A and Corporate Advisory Senior Consultant

RSM PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Inflancka 4, 00-189 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Zadania:

  • Przeprowadzanie prac analitycznych w obszarach makroekonomicznym, sektorowym oraz finansowym;
  • Uczestnictwo w projektach z obszaru doradztwa transakcyjnego i postransakcyjnego;
  • Sporządzanie dokumentacji typu teaser oraz memorandum,
  • Uczestnictwo w badaniach due dilligence,
  • Wycena wartości przedsiębiorstw oraz wartości niematerialnych i prawnych;
  • Budowanie zaawansowanych model finansowych;
  • Opracowywanie prognoz finansowych oraz opinii dla Klientów;
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac;
  • Bieżący kontakt z Klientami oraz badanymi spółkami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości lub ekonomii lub ekonometrii;
  • Minimum 5 – lata doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych z zakresem obowiązków obejmującym m.in.:  doradztwo finansowe i transakcyjne, audyt;
  • Minimum 3 - lata doświadczenia w procesach sporządzania wycen przedsiębiorstw zgodnie z przyjętą metodologią (dochodowych, majątkowych oraz porównawczych);
  • Umiejętność przeprowadzania projektów doradczych z obszaru corporate finance;
  • Umiejętność modelowania finansowego, w tym budowania prognoz finansowych;
  • Znajomość specyfiki przebiegu procesu inwestycyjnego na rynku niepublicznym (FIZAN, venture capital lub private equity);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, minimum C1 – warunek konieczny;
  • Wysoki stopień samodzielności w prowadzonych projektach doradczych;
  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem (a w nim do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty...);
  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu M&A and Corporate Advisory;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach merytorycznych i językowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy