Logo Pracuj.pl

M&A /corporate finance Associate

Mazars PolskaO firmie

Mazars Polska

Piękna 18

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca merytoryczna na transakcjach M&A i innych projektach corporate finance dla międzynarodowych korporacji, dużych i średnich polskich przedsiębiorstw oraz funduszy private equity
  • przygotowywanie i odpowiedzialność za jakość materiałów przekazywanych do klienta: analizy sektorów i rynków, modele finansowe i wyceny, materiały dot. transakcji takich jak teaser’y i memoranda informacyjne, materiały na spotkania sprzedażowe, koordynacja procesu due diligence po stronie kupującego lub sprzedającego
  • kontakt z klientem, praca w ramach międzynarodowych struktur Grupy Mazars, osobisty udział w spotkaniach i w prezentacji wyników pracy

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe z zakresu finansów lub zarządzania na renomowanej uczelni lub student V roku
  • doświadczenie (1-3 lat) w bankowości inwestycyjnej / corporate finance / wycenach / doradztwie
  • umiejętności analityczne i ustrukturyzowany sposób myślenia
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne ustne i pisemne
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne w tym łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej dobra znajomość innego języka obcego będzie atutem)
  • zaawansowana znajomość MS Office (biegłość w MS Excel i Power Point)
  • dociekliwość, zwracanie uwagi na szczegóły (attention to detail) i terminowość
  • otwartość na pracę w bardzo dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów
  • międzynarodowe środowisko pracy, możliwość czasowej pracy w zagranicznych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich
  • biuro w centrum Warszawy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Selekcja CV's

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Zatrudnienie i wprowadzenie

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 44 000 specjalistów – w tym 28 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

W Polsce Mazars zatrudnia prawie 400 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

M&A /corporate finance Associate, Piękna 18, Śródmieście, Warszawa