Logo Pracuj.pl

M&A / Corporate Finance / Wyceny: Associate

Mazars Audyt Sp. z o. o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Mazars Audyt Sp. z o. o.

Piękna 18

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca merytoryczna na projektach M&A, corporate finance lub wycen przedsiębiorstw, pracując wraz z zespołem Mazars na transakcjach dla międzynarodowych korporacji, dużych polskich przedsiębiorstw oraz funduszy private equity
  • przygotowywanie i odpowiedzialność za jakość materiałów przekazywanych do klienta: analizy sektorów i rynków, modele finansowe i wyceny, przygotowywanie prezentacji dot. transakcji takich jak teaser’y i memoranda informacyjne
  • kontakt z klientem, praca w ramach międzynarodowych struktur Grupy Mazars, osobisty udział w spotkaniach i prezentacji wyników pracy

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na renomowanej uczelni (preferowane kierunki ekonomiczne) lub student V roku
  • doświadczenie w bankowości inwestycyjnej / corporate finance / wycenach / doradztwie, najlepiej 1-3 letnie
  • umiejętności analityczne i ustrukturyzowany sposob myślenia
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonale
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka obcego będzie atutem)
  • zaawansowana znajomość MS Office (biegłość w MS Excel i Power Point)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów
  • międzynarodowe środowisko pracy, możliwość pracy w innych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Selekcja CV's

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Zatrudnienie i wprowadzenie

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

W Polsce Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

M&A / Corporate Finance / Wyceny: Associate, Piękna 18, Śródmieście, Warszawa