Oferta pracy

M365 Technical Lead - Ekspert(-ka) ds. infrastruktury IT

mBank

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitoring i zarządzanie zmianami w Microsoft 365

  • organizacja i planowanie pracy zespołu

  • wdrażanie i współpraca ze spółkami grupy w zakresie wdrażania Microsoft 365

  • planowanie i nadzór nad realizacją testów, przeglądów planów BCP

  • zarządzanie procesami biznesowymi dot. dostarczanych usług

  • zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center

  • zarządzanie usługami wspierającymi w Azure

  • zarządzanie tożsamościami rolami i uprawnieniami w Active Directory i Azure Active Directory (integracja z IAM)

  • monitoring i zarządzanie licencjami w Office 365

  • monitoring działania Active Directory Federation Services (ADFS)

  • zarządzanie usługami security & compliance (AIP, PIM, Audit Logs, eDiscovery, DLP, Intune, Cloud App Security)

  • zarządzanie, monitoring i cykliczne testy backupu Office 365

  • reagowanie na problemy sygnalizowane przez narzędzia do monitoringu, w tym współpraca z suportem dostawcy (j. angielski)

  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań w obszarze utrzymania i rozwoju infrastruktury

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy Tech Leada lub osoby zarządzającej pracą zespołu

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administrowaniem systemami Microsoft 365

  • praktyczna znajomość usług Microsoft Teams, SharePoint Online, OneDrive, Exchange Online oraz aplikacji O365 (m.in. Bookings, Lists, Forms, Stream, Planner, ToDo, itp.)

  • znajomość Azure i powiązanych usług

  • znajomość ADFS / AD Connect i umiejętność rozwiązywania problemów synchronizacyjnych

  • minimum podstawowa znajomość Exchange On-Premises / środowisk hybrydowych / Exchange Online

  • doświadczenie we wdrożeniach hybrydowych (Hybrid Configuration Wizard); Free/Busy, Calendar sharing, Mail flow, Migracje skrzynek

  • znajomość Windows PowerShell / PowerShell for Microsoft 365 / Exchange Management Shell / Exchange Online PowerShell

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację

To oferujemy

Oferujemy pracę hybrydową, chociaż w większości jest ona zdalna - spotykamy się raz w miesiącu w biurze w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy