KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DLA PROCESU REKRUTACJI
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Machine Learning Engineer - Deployment Specialist

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

  • Legionów 255, Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ważna 7 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Legionów 255

Czechowice-Dziedzice

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure

  • AWS

  • Google Cloud

Twój zakres obowiązków

Osoba, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Digital Transformation Team i będzie brała udział w różnych projektach AI w ramach Grupy. Będzie wspierała, obsługiwała i koordynowała – w ramach współpracy z klientami wewnętrznymi – rozwój i wdrażanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub pokrewne)

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub poświadczenie projektowe

  • Doświadczenie z technologiami Platform as Service (Azure, AWS, Google Cloud)

  • Znajomość narzędzi: Map/Reduce, Hadoop, Hive, Spark, Gurobi, MySQL, etc.

  • Znajomość zagadnień Machine Learning

  • Praktyczne umiejętności programistyczne

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i ulepszania istniejących rozwiązań

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności komunikacyjnych

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Gotowości do podróży służbowych

To oferujemy

  • Długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach międzynarodowego zespołu

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Trelleborg jest światowym liderem rozwiązań uszczelnień polimerowych, które uszczelniają, tłumią i chronią krytyczne aplikacje w wymagającym środowisku. Nasze innowacyjne techniczne rozwiązania zwiększają wydajność dla klientów w zrównoważony sposób.

Będąc częścią Grupy Trelleborg, Trelleborg Sealing Solutions jest wiodącym światowym dostawcą polimerowych rozwiązań uszczelniających.

Ponad 20 zakładów przemysłowych oraz 40 centrów marketingowych na całym świecie wspiera naszych klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, w tym lotniczy i samochodowy.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim.

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dołączyć poniższe oświadczenie - tylko CV z zamieszczonym oświadczeniem może wziąć udział w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Machine Learning Engineer - Deployment Specialist

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w procesie rekrutacji.