Oferta pracy

ESET Polska sp. z o.o.

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Jasnogórska 9

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++ (Clang w Xcode i Visual Studio)

  • Git

  • VMware Fusion

  • VirtualBox

  • macOS or GNU/Linux

Mile widziane

  • Core Foundation

  • CMake

  • Python

  • x86 assembly

  • arm64 assembly

  • Rust

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku macOS Programmer polega na rozwijaniu aplikacji na tę platformę. Programista posługuje się językiem C++ przede wszystkim na poziomie jądra systemu, co może wymagać zarówno programowania w trybie użytkownika, wiedzy z zakresu systemu plików, jak również innych podsystemów na macOS.

Nasze wymagania

  • przynajmniej dwóch lat doświadczenia w programowaniu w C++

  • doświadczenia w pracy przy macOS

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • kreatywności

  • zdolności analitycznego myślenia

  • umiejętności pracy w grupie

  • chęci uczenia się nowych rzeczy

  • doświadczenie w programowaniu systemowym w macOS

  • znajomość assemblera (x86 lub arm64)

Podział czasu pracy
35%

Nowe funkcjonalności

50%

Bugfixing

10%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania zespołu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w przyjemnej atmosferze, w małym, zgranym zespole programistów

  • ciekawy nowy produkt, który pomoże chronić miliony użytkowników na całym świecie

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet bonusów,

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, MultiSport, Krakowska Karta Miejska, karta na posiłki Ticket Restaurant, bonus jubileuszowy, bonus z okazji zawarcia małżeństwa oraz narodzin dziecka)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bonus z okazji zawarcia małżeństwa

  • bonus jubileuszowy

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. Oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata.

Dla naszej firmy najwyższą wartość stanowią pracownicy. Pracując z pełnym zaangażowaniem, rozwijając swoje umiejętności i dzieląc się swoją wiedzą tworzą niepowtarzalną atmosferę. Dobrze wiemy, jak ważne jest zadowolenie pracowników, dlatego oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, komfortowe warunki pracy i rozbudowany system benefitów.

Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo komputerowe i chcesz pomagać w śledzeniu i odkrywaniu przestępstw w wirtualnym świecie lub rozwijać i ulepszać oprogramowanie, które chroni miliony komputerów, dołącz do grona pracowników firmy ESET w Krakowie!

Przewiń do profilu firmy