Praca magazynier w hurtowni instalacyjnej

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Poznań
    Zadania: Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie, Kontrola otrzymywanych dokumentów, Tworzenie dokumentów magazynowych, Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych, Współpraca z Działem Sprzedaży. ...
    opublikowana: 11 października 2019
    • Gdańsk
    opublikowana: 8 października 2019
    • Ostrołęka
    Jaki jest nasz idealny kandydat/ kandydatka? Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej, klimatyzacyjnej oraz uzdatniania wody. Idealny kandydat lub kandydatka musi być samodzielna,...