Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spec Kable jest rodzinną firmą handlową zajmującą się importem i sprzedażą materiałów teletechnicznych
    we własnych sklepach, hurtowniach oraz drogą elektroniczną.
    Magazynier
    umowa o pracę, pełen etat, pn.-pt. 7.00-15.00
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Kompletacja zamówień magazynowych
    • Przygotowanie towaru do wysyłki
    • Przyjmowanie i sortowanie towarów

    Wymagania:

    • Szybkość i dokładność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość branży elektro- i tele-technicznej mile widziana
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Mile widziane brak nałogów

    Oferujemy:

    • Pełen etat, umowa o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym od 3100,00 brutto
    • Praca 1 zmiana, poniedziałek- piątek 7.00-15.00, 8.00-16.00
    • Wspieranie aktywności sportowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spec Kable z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Spec Kable z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.