Oferta pracy

Magazynier / Працівник на складі

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

4 1005 100 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie

  • Jesteś gotowy/a do pracy 3-zmianowej i nocnej

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

  • Mile widziane/posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Ви маєте досвід підготовки та комплектування замовлень на складі

  • Ви готові до 3-змінної та нічної роботи

  • Ви чесні, сумлінні, пунктуальні

  • У вас є дозвіл на експлуатацію вилкових навантажувачів UDT

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zarobki w widełkach od 4000 do 4500 pln - wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień) oraz miesięczna premia wydajnościowa do 600 pln.

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.

  • Elastyczny czas pracy i wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

  • Bezpłatny dostęp do aplikacja do nauki języka polskiego oraz angielskiego i niemieckiego

  • Стабільна зайнятість на підставі трудового договору

  • Заробіток у діапазоні від 4000 до 4500 злотих - основна заробітна плата (залежно від ваших навичок і прав UDT) і щомісячна премія за продуктивність до 600 злотих.

  • Переваги, в т.ч. приватне медичне обслуговування, кафетерій mybenefit, включаючи спортивну картку, квитки в кіно, знижки на покупки; святкові пачки для працівників та дітей, дофінансування до відпустки, картки знижок на паливо, сім-карти для вас і вашої родини за привабливою ціною тощо.

  • Гнучкий графік роботи та вільні вихідні (робота з понеділка по п'ятницю)

  • 30-хвилинна перерва, включена в робочий час

  • Можливість професійного розвитку та отримання нового досвіду

  • Вільний доступ до програми для вивчення польської, англійської та німецької мов

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.

  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.

  • Napędza nas pozytywna energia.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy