Magazynier 1/2 etatu

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

2 1002 600 brutto / mies.
  • Zakrzewo (pow. poznański)

    Zakrzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:04:00-08:00 lub 18:00-22:00​
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie, monitorowanie i sortowanie przesyłek kurierskich

  • Rozładunek i załadunek przesyłek oraz wyjaśnianie ich statusu

  • Wprowadzanie danych dotyczących przesyłek do systemu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika magazynu

To oferujemy

  • Przyjazny i zgrany zespół

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa +premia

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, bilety do kina lub teatru)

  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)

  • Posiłki regeneracyjne, świeże owoce

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Międzynarodowy program rozwojowy

  • Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji

  • Unikalny program doceniania pracowników

Benefity

  • bezpłatne posiłki regeneracyjne

  • bezpłatny transport do miejsca pracy

  • ogrzewana hala magazynowa

  • kawa, herbata i gorąca czekolada

  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne

  • opieka medyczna Medicover

  • sponsorowane ubezpieczenie na życie Uniqua

  • karta Multisport

  • kafeteria MyBenefit

  • wczasy pod gruszą

  • pożyczki pracownicze na korzystnych warunkach

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Przewiń do profilu firmy