Oferta pracy

Magazynier / Asystent działu części i akcesoriów

Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Jasnogórska 97
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Asystent

Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.K.

Jasnogórska 97

Kraków

Autoryzowany dealer Jaguar i Land Rover poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Magazynier / Asystent działu części
i akcesoriów

Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek towarów oraz ich wewnętrzny transport w magazynie
  • kontrola ilościowa przyjmowanego i wydawanego towaru
  • kompletacja zamówień dla naszych klientów
  • utrzymywanie ładu i porządku w podległej strefie magazynu
  • współpraca z serwisem mechanicznym oraz blacharskim

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy z budowy samochodów osobowych
  • dokładności w wykonywanej pracy
  • sumienności i punktualności
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy

Zgłoszenia zawierające CV proszę kierować klikając przycisk Aplikuj

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy