Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Mirage BoatsO firmie

Mirage Boats

Rajgrodzka 107

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw zewnętrznych,

  • wydawanie towaru zgodnie z planem produkcyjnym,

  • uzupełnianie asortymentu zgodnie z zasadą FIFO,

  • udział w inwentaryzacjach,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie przepisów BHP,

  • praca w systemach.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczanie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • długoterminowe zatrudnienie,

  • liczne bonusy firmowe,

  • bezpłatne szkolenia

  • atrakcyjne zarobki

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony towarowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Mirage Boats zatrudnia obecnie ponad 250 osób w kilku działach. Nasz główny trzon produkcji to działy produkcji laminatów i montażu łodzi - tu zatrudniamy największą liczbę osób. Posiadamy także działy mniej liczne takie jak dział cięcia, malowania, stolarnia, modelarnia. Dużą rolę spełnia u nas także magazyn, logistycy oraz dział transportu. Nad wszystkim zaś czuwa administracja oraz kierownicy poszczególnych działów. Wszyscy tworzymy zgrany zespół uzupełniający kompetencje innych, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać tak dopracowane produkty naszym partnerom w Norwegii a oni z kolei wymagającym klientom.

Przewiń do profilu firmy