Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IBD Internationaal Bureau voor Detachering BV

    Firma IBD (Internationaal Bureau voor Detachering BV) ma swoją siedzibę w Belgii.
    Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy, działającym od 4 lata w sektorze budowlanym.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Magazynier

    Region: Belgia

    Praca w magazynie przez 5 dni w tygodniu, w godzinach od 5.00 do 18.00, w zależności od pracy, rozpoczynając od 1 Marca 2015.

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie i sprawdzanie przychodzących towarów;
    • przygotowywanie zamówień;
    • transport towarów do miejsca produkcji, wysyłki lub miejsca składowania (w zależności od otrzymanych wytycznych);
    • wypełnianie formularzy zamówień oraz sporządzanie listy towarów i materiałów uszkodzonych;
    • utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
    • pakowanie towarów w zależności od charakteru zamówienia i sposobu transportu;
    • udział w inwentaryzacji zapasów.

    Nasze oczekiwania względem kandydatów:

    • sumienność w realizacji powierzonych zadań, chęć osiągania wyników, kreatywność, elastyczność i samodzielność;
    • chęć nauki, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania pod presją;
    • wymagane prawo jazdy B lub C
    • wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (bez znajomości języka prosimy nie aplikować)
    • mile widziana wiedza o branży samochodowej.
    • pracę na pełen etat, możliwość podejmowania prac z własnej inicjatywy oraz perspektywę rozwoju;
    • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania;
    • przyjazną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji w Języku Angielskim lub Niemieckim, klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następne klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia z 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. nr. 101 poz. 926 ze zm.) prowadzonych przez IBD z siedzibą w Belgi”