Oferta pracy

Magazynier - bez uprawnień UDT

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Spółdzielcza 10

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towaru zgodnie ze standardami i przyjętymi procedurami firmy

  • Skanowanie, etykietowanie, metkowanie towaru

  • Przepakowywanie asortymentu zgodnie ze zleceniami

  • Oznaczanie opakowań do wysyłki etykietą

  • Kontrola zgodności stanów magazynowych

  • Utrzymywanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie dwuzmianowym: 07:00 – 15:00; 11:00-19:00

  • Charakteryzujesz się zaangażowaniem i motywacją do pracy

  • Szybko przyswajasz nową wiedzę

  • Jesteś uczciwy/a, sumienny/a i punktualny/a

  • Można na Ciebie liczyć, wiesz na czym polega praca zespołowa

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma Mybenefit, Karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKRO, Prywatna opieka medyczna, Rabatowe karty paliwowe LOTOS, Ubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę, Szkolenia wdrożeniowe, Jasne reguły premiowania, Możliwość rozwoju zawodowego, Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • Praca w najnowszej inwestycji w Regionie, w nowoczesnym obiekcie

  • Powierzchnia magazynowa zajmująca 11,5 tys. m2

  • Komfort i bezpieczeństwo - Nowe wyposażenie stanowisk pracy oraz nowoczesny sprzęt magazynowy

  • Dogodne warunki pracy: Dojazd bezpośrednio z centrum miasta, Komfort i bezpieczeństwo, Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, Atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych. Funkcjonująca od wielu lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w oparciu o 35 lokalizacji w Polsce, jak i o oddziały Grupy Raben w Europie, w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.

  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.

  • Napędza nas pozytywna energia.