Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH

  • Białężyce (pow. wrzesiński)

    Białężyce (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie materiałów

  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,

  • zbieranie ofert od dostawców zewnętrznych

  • prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym SAP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/zawodowe,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • samodzielność, dokładność i skrupulatność,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych umiejętności.

  • System bonusowy

  • Dodatki okolicznościowe

  • Krótka ścieżka decyzyjna

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Praca przy innowacyjnych projektach w branży motoryzacyjnej

GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH jest znanym partnerem dla sektorów takich jak przemysł motoryzacyjny, obrabiarki i budowa maszyn oraz dla przemysłu wytwórczego. Od ponad 25 lat przekształcamy, przenosimy i utrzymujemy ruch maszyn w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Nasz sukces opiera się na wykorzystaniu innowacyjnych technologii i orientacji na usługi, w połączeniu z naszym know-how w zakresie inżynierii procesowej specyficznej dla danej branży. Konsekwentnie i systematycznie rozwijamy się na tym dynamicznie zmieniającym się rynku. W realizacji naszych ambitnych celów wspierają nas pracownicy, którzy kompetencjami, motywacją i duchem zespołowym decydują o naszym sukcesie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego polskiego oddziału poszukujemy osób na stanowisko Mechatronik / Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy