Oferta pracy

Magazynier

MASTERPRESS S.A.O firmie

MASTERPRESS S.A.

Masterpress S.A.

Białystok

Masterpress S.A. to miejsce, gdzie spotykają się profesjonalizm z chęcią dzielenia się swoją wiedzą i zdobytą praktyką. Z sukcesem współpracujemy na rynku poligraficznym w kraju i za granicą. U nas najważniejsze są: szacunek, odpowiedzialność i uczciwość w działaniu. Współpracujemy z ludźmi o podobnych wartościach. Jeżeli chcesz do nas dołączyć,
zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Magazynier

Z naszej strony oferujemy:

  • Jasne zasady wynagradzania i rozwoju w firmie o niskim wskaźniku rotacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji zarządzanej przez wartości, którą wyróżnia podmiotowe podejście do ludzi
  • Solidne szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy pod opieką wyznaczonego trenera
  • Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w bezpiecznych warunkach, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu
  • Benefity pracownicze (m.in. karta sportowa, premie i nagrody)
  • Konkurencyjny dodatek nocny

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Przygotowanie i dostarczanie surowców i materiałów do produkcji
  • Prawidłowe rozlokowanie materiałów dostarczanych do magazynu
  • Przyjmowanie i wydawanie zwrotów z produkcji
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji w magazynie
  • Przeprowadzanie kontroli dostaw zgodnie z przyjętymi standardami
  • Wystawianie dokumentów magazynowych

Zaaplikuj, jeżeli:

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chciałbyś/abyś je uzyskać w takcie zatrudnienia
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze magazynu – mile widziane
  • Możesz podjąć pracę w systemie 3-zmianowym

Zapraszamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony https://masterpress.com/pl/
i poznania nas bliżej.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arte Spółka Jawna z siedzibą ul. Modrzewiowa 75, 15-521 Zaścianki.
  2. Podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c  RODO oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., a także na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgody osoby, której dane dotyczą.
  3. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: Masterpress S.A., podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, firmy zewnętrzne na podpisanych umów powierzenia, osoby upoważnione przez Administratora, operatorzy pocztowi, kurierzy oraz obsługa informatyczna.
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, otrzymywania ich kopii oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do: sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody może Pani/Pan cofnąć zgodę w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, odmowa podania danych przewidzianych przez Kodeks Pracy uniemożliwi udział w rekrutacji.
  8. dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania, o którym mowa w art. 22 RODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy