Logo Pracuj.pl

Magazynier

RENO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towarów zgodnie z zamówieniem;
  • Przyjmowanie dostaw oraz transport na miejsca regałowe zgodnie z normami określającymi warunki składowania;
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa towarów wchodzących oraz wychodzących z magazynu;
  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie dystrybucyjnej;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • Gotowości do pracy trzyzmianowej w dni robocze w komorach chłodniczych (mroźnia);
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość na ich wykonanie;
  • Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Magazynier, Białystok