Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

REKIN J.MOZOLEWSKI I WSPÓLNICY SP.JAWNA

  • Handlowa 5, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Handlowa 5

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw,

  • kompletacja towaru do wywozu,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,

  • prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia)

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • praca na dwie zmiany,

  • odzież robocza,

  • przyjazna atmosfera,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • długoterminowy grafik pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Hurtownia 'Rekin" Białystok zatrudni magazyniera.

Przewiń do profilu firmy