Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PROMOTECH

PROMOTECH

Elewatorska 23

Starosielce

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie rozładunku i załadunku komponentów,

  • Składanie towarów, materiałów w określonych lokalizacjach oraz ich ewidencjonowanie,

  • Przygotowywanie do wydania materiałów i towarów wg listy pobrania,

  • Nadzór nad przygotowaniem zleceń na montaż zgodnie z zasadą FIFO,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej, dokumentacji obrotu materiałowego, bilansowanie przychodów i rozchodów, okresowe rozliczanie stanów ilościowych posiadanych towarów i materiałów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie),

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office ( Word, Excel)

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

  • Bezpieczne i przyjazne warunki pracy

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Dofinansowanie studiów

  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe

  • Zakładowa biblioteka

  • Miesięczny dodatek za niepalenie

  • Parking firmowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna