Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PODRĘCZNIKARNIA Wydawnictwo Edukacyjne sp. z o.o.

  • Usługowa 4a, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Usługowa 4a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie paczek i palet zgodnie z dokumentacją dostawy,

  • kompletowanie, składanie zamówień przygotowywanie towarów do wysyłki,

  • rozmieszczanie paczek na przestrzeni magazynowej i ich zabezpieczanie przed uszkodzeniem,

  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • Odbiór towaru od innych dostawców

  • zapewnienie prawidłowego sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji magazynowej

  • przeliczanie towaru,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • uczestniczenie w procesie reklamacji,

  • dbanie o porządek w magazynie,

  • obsługiwanie wózka widłowego i innych urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • minimum dwuletnie doświadczenia na stanowisku magazyniera

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • prawo jazdy kat. B

  • predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej.

  • dokładność, odpowiedzialność

  • samodzielność i dobra organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenia w obsłudze programów magazynowych,

  • mile widziana znajomość Wapro Mag

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku)

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkoleń

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Wydawnictwo Edukacyjne Podręcznikarnia to jedna ze spółek wchodzących w skład Grupy Trefl, eksperta w tworzeniu mądrej i rozwijającej oferty dla dzieci i rodzin.

    Specjalizujemy się w ofercie edukacyjnej dla przedszkoli. Od wielu lat tworzymy innowacyjne materiały edukacyjne i rozwiązania wzbogacające proces nauczania najmłodszych dzieci.

    Nasze materiały przygotowują praktycy – nauczyciele pracujący w przedszkolach, którzy rozumieją i znają potrzeby dzieci. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują tworząc karty pracy, przewodniki metodyczne i pomoce dydaktyczne, ułatwiające poznanie świata dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

    Od ponad 10 lat cieszymy się zaufaniem nauczycieli, dzieci i rodziców. Wciąż rozbudowujemy ofertę wydawniczą, wzbogacamy ją o innowacyjne pomoce, zabawki i inne niezbędne instytucjom oświatowym produkty. Docieramy do przedszkoli na terenie całego kraju.

    Zapraszamy na https://podrecznikarnia.pl/

    Inspirujemy każdego dnia!