Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MSI Polska Sp. z o.o.

Magazynowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru,

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki: skanowanie produktów, pakowanie, liczenie,

  • Inwentaryzacje,

  • Pomoc w Dziale Logistyki,

  • Inne prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz MS Office,

  • Podstawowa znajomość procesów magazynowych oraz logistycznych,

  • Dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Świadczenia socjalne (w tym m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport),

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

MSI Polska", w Bielanach Wrocławskich, jest oddziałem międzynarodowej korporacji MSI (MICRO-STAR INT'L CO., LTD.), światowego lidera wśród producentów płyt głównych, kart graficznych oraz notebooków. W polskiej siedzibie w Bielanach Wrocławskich znajduje się europejskie centrum naprawcze MSI.

Przewiń do profilu firmy