Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

BROWAR AMBER sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 10:00-18:00, 14:00 -22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Gregorkiewicza 1

Bielkówko (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Monitorowanie planu wysyłek oraz odpowiedzialność za jego realizację,

  • Obsługa komputera

  • Przyjmowanie dostaw (weryfikacja zgodności towaru z dokumentami magazynowymi)

  • Kontrola zapasów magazynowych

  • Załadunek i rozładunek towarów i opakowań,

  • Obsługa zleceń oraz przygotowywanie wysyłek,

  • Codzienna obsługa wózka widłowego

  • Rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Realizacja innych prac magazynowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT)

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

O nas

Browar Amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to rodzinna,

niezależna firma z Pomorza. Z duma kontynuujemy tradycje browarnicze regionu.

Siedziba firmy znajduje się w Bielkówku pod Gdańskiem.