Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Auto-Boss Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw części zamiennych.

  • Zamawianie części zamiennych do realizowanych napraw (wszystkie marki).

  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa dostarczonych części.

  • Wydawanie części do zlecenia.

  • Nadzór nad prawidłową gospodarką magazynową ( prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie zapasów, składowanie towarów).

  • Dbanie o porządek na magazynie.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z gospodarką magazynową (mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku).

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • Dokładność i rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań.

  • Znajomość budowy samochodów osobowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.