Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Gigroup - PLO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Poszukujemy pracowników na stanowisko pracy:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa procesów magazynowych i procesów produkcyjnych,
  • aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesów magazynowych,
  • realizacja zamówień magazynowych,
  • wykonywanie zleceń produkcyjnych,
  • rozładunki/załadunki dostaw oraz dokonywanie ruchów magazynowych,
  • utrzymywanie zgodności stanów magazynowych,
  • odpowiedzialność za porządek na magazynie, w tym udział w audytach kontrolnych (zewnętrzne audyty ISO, wewnętrzne audyty 5S) oraz wdrażanie zaleceń poaudytowych,
  • przyjmowanie zwrotów na podstawie dokumentacji,
  • zatowarowanie stref produkcyjnych zgodnie z wytycznymi,
  • poprawność w sklasyfikowaniu i oznakowaniu wytwarzanych odpadów.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
  • uprawnienia UDT do jazdy wózkiem widłowym wysokiego składu (warunek konieczny),
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmach produkcyjnych,
  • praktyczna umiejętność obsługi skanera,
  • znajomość sporządzania dokumentacji magazynowej oraz jej obiegu
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność w działaniu,
  • łatwe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami,
  • obsługa modułu magazynowego i produkcyjnego programu SAP- opcjonalnie,
  • dobra znajomość komputera w tym MS Office - opcjonalnie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z bogatymi świadczeniami z ZFŚS,
  • pakiet opieki zdrowotnej – dofinansowanie przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i ich rodzin,
  • pakiety sport i kultura,
  • pracowniczy program emerytalny PPE,
  • możliwość satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży automotive.

Ogłoszenie archiwalne