Oferta pracy

Magazynier

ABB Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru – sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy

  • (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania)

  • Przechowywanie towaru – decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie, zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem,

  • kradzieżą, zepsuciem czy zniszczeniem

  • Utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów

  • Wydawanie towaru odbiorcom

  • Inwentaryzowanie

  • Sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Obsługa urządzeń technicznych, np. wózka, komputera

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe (najlepiej systemowe)

  • Znajomość komputera

  • Praca 2 lub 3 zmianowa

  • Możliwa praca w nadgodzinach + soboty

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane uprawnienia 1WJO

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych

  • obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Przewiń do profilu firmy