Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SCARLETT ASSIST sp. z o.o.

4 5005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Michała Grażyńskiego 14

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie, kompletacja i wydanie towarów,

  • załadunki,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • właściwe rozmieszczenie i przechowywanie sprzętu,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo powierzonego towaru,

  • inne prace magazynowe,

  • dostawa towaru do klienta

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat B – warunek konieczny,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku sprzedaży urządzeń

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • umowę o pracę, na okresie próbnym wynagrodzenie 3500 zł - 4000 zł

O nas

Scarlett to grupa firm zależnych o międzynarodowym zasięgu z silną reputacją na rynku, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie outsourcingu przemysłowego.Naszym celem jest dostosowanie usług do różnych wymagań klientów.

Obecnie na sukces Grupy Scarlett nieustannie pracuje zespół ponad tysiąca pracowników, wraz z kilkudziesięcioma wyspecjalizowanymi doradcami, będącymi liderami z zakresu nowoczesnych technologii przemysłowych.

Zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku jesteśmy elastyczni, dlatego chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie outsourcingu przemysłowego, preferowany przez klientów, pracowników, czy społeczności lokalne.