Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 1990r. tworzymy i rozwijamy branżę elektrotechniczną w Polsce. Jesteśmy zawsze  pod ręką - licząc 30 oddziałów w całym kraju.

    Obecnie poszukiwanym do naszego zespołu jest:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr. ref. BB/19/06

    Twoje podstawowe obowiązki:

    • odpowiedzialność za powierzone mienie
    • rzetelne przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją
    • logiczne i przejrzyste składowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie
    • załadunek i rozładunek towaru
    • dbałość o najwyższą jakość obsługi Klientów
    • staranna i terminowa realizacja otrzymywanych zadań
    • dbałość o porządek w magazynie
    • wsparcie handlowców w kompleksowej obsłudze klientów

    Czeka na Ciebie:

    • wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia (wartość uzależniona od wyników oddziału)
    • atrakcyjny pakiet socjalny (Multisport, Luxmed, gratyfikacja wakacyjna)
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • praca w przyjaznej atmosferze

    Jeśli posiadasz:

    • łatwość w budowaniu relacji z klientami
    • uczciwe i rzetelne podejście do pracy
    • doświadczenie w pracy związanej z logistyką
    • prawo jazdy kat. B

    nie czekaj! Aplikuj!

    Dziękując za zainteresowanie ofertą pracy, jednocześnie uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elektrotechnika MORS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 33 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

    Informujemy, iż administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na w/w stanowisko pracy jest Elektrotechnika MORS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (zwana dalej „Spółką”). Dane kandydatów będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie wskazanym w art. 22¹ ust. 1 Kodeksu pracy. Wszelkie dodatkowe informacje kandydat podaje dobrowolnie. Będą one przetwarzane przez Spółkę na podstawie wyżej wskazanej zgody, która może być odwołana przez kandydata w każdym czasie. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.