Oferta pracy

Magazynier

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

  • Seulska 2, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Seulska 2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

przyjęcie dostaw

logistyka wewnętrzna

zaopatrywanie produkcji w materiały

kontrola stanów magazynowych

przeprowadzanie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętności analityczne, sumienność

  • min. rok doświadczenia na stanowisku magazyniera i związana z tym wiedza dotycząca magazynowania

  • znajomość 5S i FIFO

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (warunek konieczny)

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę zawierana bezpośrednio z LG Innotek (bez pośredników)

  • długoletnia perspektywa współpracy

  • wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce

  • bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice, Niemcza, Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu innych w pobliżu wymienionych

  • świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna LuxMed, karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • dodatki do świąt i wakacji

  • słodki upominek z okazji urodzin :)

  • możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz wewnętrzny "Joyful Team" np. akcje charytatywne, udział w konkursach dla pracowników i ich dzieci - możliwość wygrania ciekawych nagród rzeczowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bezpłatny transport firmowy z wielu miejscowości

  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce

Filozofia firmy LG koncentruje się na ludziach, szczerości oraz wierności zasadom. Naszym celem jest zrozumienie naszych klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania oraz zapewniać nowe doświadczenia, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia konsumentów. Jako innowacyjny partner zmieniamy się dla nich. Zmieniamy się dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy