Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Develey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek samochodów,

  • przyjmowanie i wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym,

  • poprawną kontrolę towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym i ilościowym,

  • odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie,

  • przestrzeganie zasad BHP i standardów GMP,

  • dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, w tym wózków wysokiego składu – min 6 miesięcy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • chęć i motywacja do pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • oferujemy szkolenia wewnętrzne na stanowisku pracy,

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy),

  • fundusz socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Develey Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy