Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

JUSTMAR SP. Z O.O. SP.K.

  • Modlińska 10, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Modlińska 10

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Obsługa klienta detalicznego

  • Realizowanie nałożonych planów

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Przedsiębiorczość

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym, stabilnym i przyjaznym środowisku

  • Umowę o pracę

  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

  • Możliwość awansu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Firma z branży motoryzacyjnej, działająca w Polsce i na arenie międzynarodowej, która zajmuję się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych, takich marek jak: MAN, DAF, MERCEDES BENZ oraz IVECO, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Magazynier

Przewiń do profilu firmy