Oferta pracy

Magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE PAZAL Paweł ZaleskiO firmie

  • Szkolna 25
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE PAZAL Paweł Zaleski

Szkolna 25

Błonie

Firma P.H. PAZAL powstała w 1990 roku. Prowadzi obrót świeżymi warzywami i owocami produkcji krajowej i zagranicznej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie dostaw,
  • Kompletacja zamówionych towarów,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Kontrola i rozmieszczanie towarów na magazynie,
  • Utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Rzetelność, solidność, uczciwość i dokładność;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

Prosimy przesyłać oferty zawierające CV ze zdjęciem .

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy