Ta oferta pracy jest nieaktualna od 871 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisku
Magazynier

Miejsce wykonywania pracy – Błonie

Zakres zadań :

  1. Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, w tym:

a)  rozładunek towaru,
b) rozmieszczenie w magazynie,
c) potwierdzenie przyjęcia dostawy w dokumentacji.

  1. Przestrzeganie utrzymywania wymaganych warunków przechowywania produktów weterynaryjnych zgodnie z lokalizacją i warunkami składowania na podstawie określonych w tym względzie przepisów i obowiązujących procedur.
  2. Wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową.
  3. Okresowa kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym; zgłaszanie przełożonemu ewentualnych rozbieżności.
  4. Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu, składanie pisemnych wyjaśnień w sprawie różnic inwetaryzacyjnych oraz rozliczanie się z powierzonego mienia.
  5. Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i sanitarny pomieszczeń magazynowych.
  6. Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków technicznych.

Oczekiwania :

  1. Wykształcenie średnie,
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży farmaceutycznej lub spożywczej
  3. Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi
  4. Praktyczna wiedza z zakresu zagadnień gospodarki magazynowej
  5. Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowo –logistycznych w firmie
  6. Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.

Zapraszamy do rekrutacji również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy :

  1. Pracę w stabilnej firmie o zasięgu ogólnopolskim
  2. Możliwość rozwoju zawodowego

Oferty pracy zawierające list motywacyjny, CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się