Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisku
    Magazynier

    Miejsce wykonywania pracy – Błonie

    Zakres zadań :

    1. Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, w tym:

    a)  rozładunek towaru,
    b) rozmieszczenie w magazynie,
    c) potwierdzenie przyjęcia dostawy w dokumentacji.

    1. Przestrzeganie utrzymywania wymaganych warunków przechowywania produktów weterynaryjnych zgodnie z lokalizacją i warunkami składowania na podstawie określonych w tym względzie przepisów i obowiązujących procedur.
    2. Wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową.
    3. Okresowa kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym; zgłaszanie przełożonemu ewentualnych rozbieżności.
    4. Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu, składanie pisemnych wyjaśnień w sprawie różnic inwetaryzacyjnych oraz rozliczanie się z powierzonego mienia.
    5. Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i sanitarny pomieszczeń magazynowych.
    6. Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków technicznych.

    Oczekiwania :

    1. Wykształcenie średnie,
    2. Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży farmaceutycznej lub spożywczej
    3. Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi
    4. Praktyczna wiedza z zakresu zagadnień gospodarki magazynowej
    5. Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowo –logistycznych w firmie
    6. Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.

    Zapraszamy do rekrutacji również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

    Oferujemy :

    1. Pracę w stabilnej firmie o zasięgu ogólnopolskim
    2. Możliwość rozwoju zawodowego

    Oferty pracy zawierające list motywacyjny, CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.