Oferta pracy

Magazynier

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiałów do magazynu,

  • rozładunek i załadunek aut,

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów w magazynie,

  • zaopatrywanie pracowników produkcji w części i materiały potrzebne do realizacji procesu produkcji,

  • transport wewnętrzny materiałów,

  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia na wózek widłowy,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP (SAP, AX),

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność,

  • lojalność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,

  • platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Ok System,

  • dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia gwiazdkowa

Solaris Bus & Coach S.A.  to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu i ponad 17 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność zarówno w Polsce, jak i w innych państwach Unii Europejskiej. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach S.A. dołączył do grupy CAF, która objęła 100% udziałów w spółce.

Przewiń do profilu firmy