Logo Pracuj.pl

Magazynier

GreenSource Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola ilości towaru przyjmowanego i wydawanego.
  • Weryfikacja jakości towaru przyjmowanego.
  • Wsparcie przy obsłudze reklamacji dostarczonych towarów.
  • Rozmieszczenie towaru w magazynie.
  • Znakowanie komponentów.
  • Inwentaryzowanie towaru.
  • Weryfikacja i zarządzanie dokumentacja transportową.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa systemu SAP.
  • Posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów.
  • Przygotowanie towarów i komponentów do wysyłki oraz do wydania dla produkcji.
  • Kontrola i rejestrowanie poprawności wykonywanych operacji, zgodnie z wymaganiami dla dokumentacji.
  • Pakowanie elementów do wysyłki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe.
  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej.
  • Doświadczenie w kontroli jakości w produkcji elektroniki.
  • Znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze,
  • dodatkową opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Magazynier, Bolesławiec