Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier – branża grzewcza i sanitarna

Unimax S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Unimax S.A.

Krakowiaków 80A

Warszawa

Unimax S.A. to jedna z największych na rynku sieć hurtowni instalacyjnych branży grzewczo-sanitarnej. Realizując strategię dynamicznego rozwoju działamy w 8 województwach, w których posiadamy 18 oddziałów. Firma Unimax S.A. w związku z rozwojem struktur handlowych spółki, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa Klientów
  • Prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie
  • Bieżąca kontrola dokumentów magazynowych
  • Ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniami i utratą własności
  • Realizowanie zadań zgodnych z polityką handlową firmy

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • Znajomość asortymentu z branży grzewczej i sanitarnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i sumienność
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-18.00
  • Przyjazną atmosferę
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się, polskiej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji(CV) klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

W CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli; „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr. 133 poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne