Magazynier - branża modowa

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 11.07.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 10.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: Magazynier/07/2019

    Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

     Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

    W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
    • Motywacyjne warunki wynagrodzenia powiązane z wydajnością pracy – premie
    • Możliwość rozwoju w ramach działu logistyki lub w ramach innych działów w organizacji
    • Program benefitowy

    Zakres zadań:

    • Sortowanie zgodnie z otrzymanymi zleceniami (przygotowanie towarów dla sklepów i sklepu Internetowego, przyjęcie towaru do magazynu)
    • Kontrola ilościowa i jakościowa produktów spakowanych według zamówienia
    • Inne zajęcia w magazynie (np. foliowanie, zamykanie i plombowanie paczek, uczestnictwo w inwentaryzacjach, dbałość o porządek na magazynie)
    • Praca ze skanerem – czytnikiem kodów kreskowych

    Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

    • Dobra kondycja fizyczna
    • Systematyczności
    • Wytrwałość
    • Uczciwość
    • Właściwa organizacji pracy oraz usprawnianie jej metod
    • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym