Magazynier

Grupa Hosso

  • Brojce (pow. gryficki)

    Brojce (pow. gryficki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,

  • rzetelne prowadzenie stanów magazynowych,

  • dbałość o powierzony towar i mienie,

  • dbanie o dokumentacje handlową

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.