Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Ingram Micro Sp. z o.o.O firmie

4 0004 200 brutto / mies.
  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru: rozładunek, kontrola opakowań, sporządzenie protokołów przyjęcia, kontrola zawartości przesyłki, skanowanie kodów, wprowadzenie danych do systemu, archiwizacja dokumentów dostawy,

  • Rozkładanie towaru na półkach/w regałach, przenoszenie towaru pomiędzy lokalizacjami,

  • Wydawanie towaru: przygotowanie towaru zgodnie ze zleceniem, skanowanie kodów, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie dokumentu dostawy WZ, kontrola poprawności kompletacji, wystawienie dokumentów przewozowych, pakowanie, załadunek i wydawanie przesyłek przewoźnikom, tworzenie dokumentów przewozowych, archiwizacja dokumentów,

  • Czynności ogólno-magazynowe: porządkowanie towaru, utrzymywanie porządku i czystości, sortowanie i wywóz odpadów, uczestniczenie w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Gotowość pracy zmianowej poniedziałek – piątek (od 11:00 do 19:00),

  • Dbałość o towar i wyposażenie magazynu.

To oferujemy

  • Nadgodziny płatne 100%,

  • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit, ubezpieczenie na życie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pełna infrastruktura dla rowerzystów