Oferta pracy

Magazynier

STORK Transport i Spedycja sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

STORK Transport i Spedycja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIERNumer ref.: Miejsce pracy: Bydgoszcz/Toruń
Zadania:
  • przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów
  • prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • przygotowywanie, wydawanie i załadunek towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ oraz dyscypliny pracy
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • obsługa komputera oraz pakietu MC Office

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy