Oferta pracy

Magazynier

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

To stanowisko jest zlokalizowane na Wydziale Produkcji Kostek Toaletowych Domestos. Nasi Magazynierzy pracują na wózkach widłowych załadowując i rozładowując samochody oraz dowożąc i odwożąc materiały, opakowania, surowce do produkcji z magazynu na linie pakujące. Do ich obowiązków należy także raportowanie w systemie SAP stanów magazynowych oraz ewidencja odpadów.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego (preferowana półroczna praktyka)

  • znajomość obsługi komputera

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (4 brygady, 3zmiany po 8h), który jednak wiąże się z dodatkami finansowymi i dodatkowym urlopem

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, z zaawansowanym systemem jakości, zapewniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio w Unilever

  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową, premia kwartalna i roczna)

  • nagrody w programie doceniania pracowników, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień

  • wdrożenie do pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonych pracowników, zdobywanie uprawnień

  • bogata oferta benefitów

  • dodatkowy płatny urlop ojcowski

  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

  • sklepik zakładowy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozpatrywanie aplikacji - HR

3

Rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

Rozmowa kwalifikacyjna z Line Managerem

Jesteśmy częścią Unilever - jednego z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. Tworzymy miejsce pracy, w którym można realizować swoje cele, wpływając tym samym na lepszy biznes i lepszy świat. U nas będziesz współpracować z cenionymi markami, będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, małych i dużych, które sprawiają, że rozwijamy się i przodujemy na rynku. Udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze. Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

tel. 601 263 901

Fb: @UnileverPolskaFabryki