Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

DOMITECH Bydgoszcz - Elektronarzędzia Sprzedaż i Serwis

3 4004 500 brutto / mies.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6a, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Sobota dla chętnych i w zależności od zapotrzebowania ( niezawsze )
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Bydgoskich Przemysłowców 6a

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Zadania:

Przyjmowanie i wydawanie towaru  za pomocą skanera.

Rozmieszczanie towaru na regałach półkowych i/lub paletowych

Pakowanie paczek i/lub palet.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Rzetelność i dokładność

  • Szybkość i efektywność w działaniu

  • Praca w systemie  dwuzmianowym   Pon- Pt  w godz: 6-14 lub 10-18 sta ( tygodniami )

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( nie jest to warunek konieczny, mozliwość refundowania   zrobienia uprawnień )

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Dobrą atmosferę

  • Premię za frekwencję oraz premie obrotowe za wynik ( miesięczne)

  • Pracę w soboty dla chętnych godz 6-14 sta ( dodatkowe wynagrodzenie lub dzień wolny )

O nas

Domitech Bydgoszcz to firma handlowa zajmująca się sprzedażą profesjonalnych elektronarzędzi i osprzętu oraz  narzędzi do ogrodu. Prowadzimy sklep internetowy i realizujemy wysyłki zamówień na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwarciem drugiego magazynu na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko: Magazynier