Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

FITOPLON sp. z o.o.

3 8004 300 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace magazynowe związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru

  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych

  • Wewnętrzne migracje towarów

  • Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu

  • Utrzymanie porządku

  • Udział w inwentaryzacjach

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Obsługa wózków widłowych i paletowych

  • Kompletacja towaru według ustalonych zasad

  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań

  • Zaangażowanie

  • Sumienność i punktualność

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca jednozmianowa (8-16)

  • Stabilne zatrudnienie po 2-miesięcznym okresie próbnym – umowa o pracę

  • Premie za wyniki, premie świąteczne

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji