Oferta pracy

Magazynier

PLANIKA sp. z o.o.O firmie

PLANIKA sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

 Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W Planice od lat tworzymy zaawansowane technologiczne rozwiązania z ogniem i współpracujemy z architektami na całym świecie. Nasza nowa marka Sayoli zajmuje się wdrażaniem rozwiązań do sterylizacji powietrza, a także innych produktów do poprawy jakości życia.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich z dokumentacją,
  • Rozładunek dostaw
  • przyjmowanie towaru na magazyn z produkcji oraz dostarczanie surowców na produkcję zgodnie z dokumentacją
  • Rozkładanie towarów
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • Właściwe uzupełnianie towaru na półkach,
  • Utrzymywanie magazynu w czystości,
  • Pozostałe prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy jedynie zaangażowania w wykonywaniu powierzonych prac,
  • Poszukujemy osoby otwartej na kontakt z ludźmi, dokładnej, odpowiedzialnej, z chęcią i motywacją do pracy
  • Znajomość pakietu MS Office jest miło widziana.

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, zaangażowanym zespole;
  • Realny wpływ na działania firmy;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Wspieranie rozwoju osobistego;
  • Partnerskie stosunki i luźną atmosferę;
  • pracę od pn-pt w godzinach 8.00-16.00

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy