Magazynier

  • Ciele (pow. bydgoski), Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BOHAMET - ARMATURA jest producentem różnorodnej armatury przemysłowej.
    Produkcję armatury żeliwnej przemysłowej, kształtek żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego do systemów wodno - kanalizacyjnych uruchomiono w 1990 roku. Zakład był prekursorem na rynku polskim w zakresie produkcji zasuw
    z uszczelnieniem gumowym.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski)

    Zadania

    • Przygotowywanie towaru do wysyłki, pakowanie i kompletowanie
    • Przyjmowanie dostaw na podstawie dokumentu PZ [odbiór, sprawdzenie, rozłożenie]
    • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Wymagania

    • Uprawnienia na wózek widłowy
    • Dobra organizacja pracy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
    • Dokładność i chęć do pracy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet medyczny
    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://bohamet-armatura.pl/