Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

PETRALANA S AO firmie

PETRALANA S A

Konstytucji 74

Bytom

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

W związku z pandemią koronowirusa oraz w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, serdecznie zapraszamy na spotkania rekrutacyjne za pośrednictwem skypa. Zachęcamy do konsultacji mailowych. Przepraszamy za niedogodność ale musimy zachować wszelkie środki ostrożności w tym trudnym dla nas czasie. Do zobaczenia wkrótce. Nasz mail: [email protected], [email protected]

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
  • kompletowanie dostaw zgodnie z zamówieniami,
  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przechowywanie towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa urządzeń technicznych i mechanicznych zw. z obsługą magazynową,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz wymiany butli gazowych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie w pracę, dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • możliwości samorozwoju,
  • szkolenia,
  • umowę o pracę.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o kierowanie dokumentów aplikacyjnych: CV i list motywacyjny tylko w formacie PDF klikając przycisk Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne