Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Eplomby.pl Sp. z o.o.

3 0104 200 brutto / mies.
  • Kruszcowa 4, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Kruszcowa 4

Bytom

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletacje zamówień na podstawie dokumentów sprzedażowych oraz ich przygotowanie do wysyłki, zajmuje się wydawaniem towaru klientom, pracownikom firm kurierskich czy przyjmuje dostawy.

Dodatkowo pracownik na tym stanowisku weryfikuje na bieżąco stany magazynowe, zgłasza ewentualne korekty, wykonuje typowe prace pomocnicze oraz dba o porządek magazynu, hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Dokładności, staranności oraz zwracania uwagi na szczegóły podczas pracy

  • Sprawność fizyczna, chęć i motywacja do pracy jak i własna organizacja czasu pracy,

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane ale jest mile widziane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym

  • Przyjazną atmosferę oraz warunki pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności pracownika oraz jasną ścieżkę wzrostu wynagrodzenia. coroczne podwyżki wynagrodzenia

  • Pomoc w rozwoju umiejętności

  • Ubezpieczenie grupowe płacone przez pracodawcę po okresie próbnym

  • Opiekę fizjoterapeuty wspierającego pracowników działu produkcji

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt tel. 531230000.

Eplomby.pl sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, producent etykiet i folii samoprzylepnych, drukarnia cyfrowa oraz fleksograficzna.

Reseller i serwisant drukarek, skanerów m.in. marki Zebra (Business Partner firmy Zebra), Godex. Honeywell.

Przewiń do profilu firmy