Oferta pracy

Magazynier - Centrum Wysyłek

Cargotec Poland sp. z o.o. / KALMAR

4 800 brutto / mies.
  • Metalowa 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Metalowa 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • załadunek/rozładunek,

  • przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki,

  • praca z systemem magazynowym,

  • praca na hali i na placu,

  • obsługa elektronarzędzi.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe, suwnice i podesty koszowe

To oferujemy

  • Wynagrodzenie min. 4800 brutto (wraz z premią),

  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. karta multisport dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie dojazdów do pracy i wiele innych),

  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com

Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizowanej przez Cargotec w 2014 roku wyniosła około 3,4 miliarda EUR, na całym świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Emitowane przez firmę Cargotec akcje klasy B, oznaczone symbolem CGCBV, są notowane na NASDAQ OMX Helsinki Ltd. www.cargotec.com

Budowa naszej montowni w Stargardzie Szczecińskim została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny zakład montażowy w Stargardzie. Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy około 700 osób.

Przewiń do profilu firmy