Magazynier

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Czechowice-Dziedzice

    Magazyniera cechuje przede wszystkim doskonała organizacja pracy, dokładność i siła fizyczna. Odpowiedzialność za prawidłowe przechowywanie i wydawanie przesyłek stanowią silny atrybut jego pracy. To on sprawia, że każda paczka przebywa swoją drogę bezpiecznie
    i dociera terminowo do miejsca docelowego.

    Zakres obowiązków

    • rozładunek i załadunek przesyłek
    • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
    • wprowadzanie danych do korporacyjnego systemu informatycznego

    Profil kandydata

    • wykształcenie zawodowe/ średnie
    • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    • odpowiedzialność i zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

    Nasza oferta

    • Umowa o pracę
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta MultiSport
    • MyBenefit (kina, teatry, wycieczki, SPA)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Owocowe środy
    • Biblioteka dla pracowników
    • Firmowe akcje społeczne
    TNT to jeden z liderów branży usług logistycznych dla biznesu. W 2016 roku weszliśmy w skład grupy FedEx, współtworząc z jedną z największych firm transportowych na świecie. Każdego dnia nasza flota lądowa i powietrzna transportuje około 12 milionów przesyłek. Dokumenty, paczki i frachty – także te bardzo nietypowe – trafiają wprost do celu dzięki dokładności i zaangażowaniu naszych pracowników. Doceniamy i wspieramy ludzi, którzy współtworzą nasz sukces. Nasi pracownicy mogą działać z pasją i nieustannie rozwijać się w obrębie dynamicznej, odpowiedzialnej społecznie organizacji.