Oferta pracy

Magazynier

PORTWEST POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

PORTWEST POLSKA Sp. z o.o.

Czeladź

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
MAGAZYNIER
MIEJSCE PRACY: CZELADŹ, UL. WIEJSKA 49

Firma PORTWEST Polska Sp. Z o.o wiodący producent odzieży roboczej poszukuje kandydatów do pracy w nowo otwartym, prężnie rozwijającym się magazynie firmy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjną stawkę miesięczną 3192 zł brutto (w przybliżeniu 19 zł brutto za godzinę)
  • Możliwy do wypracowania bonus za frekwencję, który wynosi 340 zł brutto
  • Możliwy do wypracowania bonus za wydajność od 6 do 8 zł brutto za godzinę, przy spełnieniu naszych kryteriów dotyczących produktywności
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • 8 godzinną pracę zmianową (w zakresie godzin 6:00-20:00), z możliwością wypracowania nadgodzin w tygodniu i w weekendy
  • Przyjazną atmosferę pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletacja zamówień
  • Kontrola poprawności pakowania towarów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Pakowanie i nadawanie zamówień
  • Wykonywanie ogólnych prac magazynowych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Pracowitość, zaangażowanie
  • Dokładność i staranność
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij do nas swoje CV dołączając poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Magazyniera przez Portwest Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy